Beállítás kezdőlapnak

Keresés az archívumban:
HÍREK       TRIPLEX RÁDIÓ       ADATBÁZIS KATALÓGUS
Európa | Eurorégió | Gazdaság | Kultúra, oktatás, vallás | Tudomány | Környezetvédelem | Turizmus | Média | Sport | Ifjúság | Egyetemek | Civil szervezetek | Közlekedés | Rendőrségi hírek | Egészség | Önkormányzat | Katasztrófavédelem | Határrendészet

Zágrábi magyar mérleg: 4 arany, 3 ezüst, 6 bronz
  A zágrábi U23-as és ifjúsági Európa-bajnokságot 13 éremmel zárta a magyar válogatott. Vad Ninetta egyesben nyert két aranyat! Az U23-as csapat mérlege 3 arany-, 2 ezüst- és 4 bronzérem, az ifjúságiaké pedig 1 arany, 1 ezüst, 2 bronz. A legeredményesebb versenyző Szintén Európa-bajnoki címet szerzett 1000 méteren a Medveczky Erika, Sarudi Alíz kajak páros. A magyar válogatott negyedik aranyérmét az ifjúsági korosztályban versenyző Székely Máté, Győrfi Tamás páros szerezte meg. "Összességében elégedettek lehetünk a zágrábi szerepléssel. Minden szakág szerzett érmeket és értékes helyezéseket, az olimpiai számok eredményeire sem lehet panasz, pedig tartalékos csapattal utaztunk Horvátországba. A legjobb ifjúsági versenyzőink a korosztályos világbajnokságra, az U23-as mezőnyből pedig többen már a szegedi MOL Kajak-Kenu Világbajnokságra készülnek." - értékelt Hüttner Csaba utánpótlás kapitány. (TriplexNews)
2011.07.03. 21:06